PLATFORMA PRE SPRÁVU ROBOTA, KTORÁ JE ZÁKLADOM NÁŠHO SOFTVÉRU.

Mnohé z našich aplikácií sú integrované priamo do platformy a perfektne pracujú v ekosystéme. Platforma ponúka množstvo funkcií pre správu Vašich robotov.

APLIKÁCIE INTEGROVANÉ V PLATFORME PRE SPRÁVU ROBOTA

Aplikácia CMS

CMS umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť obsah pre Pepper-a bez znalosti programovania. Ako napríklad, vytvorenie neobmedzeného počtu projektov, prispôsobiteľné dialógy, dizajnové prezentácie, animácie a zvuk, prispôsobiteľný branding, atď.

Aplikácia Proakívny dialóg

Aplikácia umožňuje Pepperovi priblížiť sa k zákazníkovi a ponúknuť najnovšie produkty alebo len zaželať pekný deň…

Aplikácia Recepcia

Nechajte Peppera privítať hostí s úsmevom na tvári. Pomocou aplikácie môžete rýchlo a jednoducho manažovať Check in a byť upozornený keď hostia čakajú.

Aplikácia Sociálny balíček

Aplikácia uvádza Pepper-a do života a možní Vám zachytiť pozornosť každého. Je navrhnutá špeciálne pre Pepper- a obsahuje niekoľko animácií, zvukov a interaktívnych hier.

Aplikácia Analýza

Nástroj Analýza Vám pomôže optimalizovať obsah. Sledovať všetky interakcie Vášho Pepper-a v súvislosti s aplikáciami a obsahom. Môžete analyzovať, ktoré aplikácie zákazníci spúšťajú najviac ako aj to, ktoré prvky obsahu majú najlepší výkon.

Aplikácia Rozpoznanie tváre

Aplikácia sleduje 27 črtou ľudskej tváre. Aplikáciu môžete použiť aj na rozpoznanie zamestnancov podľa mena. Čím viac obrázkov získa aplikácia od jednej osoby, tým lepšie bude rozpoznanie. Aplikácia funguje na báze Microsoft Face API.

SAMOSTATNÉ APLIKÁCIE

Aplikácia Podujatie

Aplikácia umožňuje rýchlo a jednoducho pridávať obsah do Pepper-a počas udalosti. V reálnom čase môžete prispôsobiť reč a obrázky na tablete alebo všetko pripraviť vopred a nasadiť podľa potreby.